ابوسیاف گروگان کانادایی را در فیلیپین کشت

منابع امنیتی اعلام کردند، یک مرد کانادایی که توسط گروه افراطی ابوسیاف در فیلیپین گروگان گرفته شده بود، به قتل رسیده است.

به گزارش ایسنا، رابرت هال در ماه سپتامبر همراه سه نفر دیگر از کانادا، فیلیپین و نروژ گروگان گرفته شده بود.

منابع امنیتی به شبکه سی‌.بی‌.سی کانادا و وبسایت خبری راپلر فیلیپین گفتند که هال روز دوشنبه پس از آن که ضرب الاجل این گروه برای دریافت مبلغ تعیین شده به پایان رسید، کشته شد.

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا گفت به اعتقاد او احتمال دارد که هال توسط آدم‌ربایان کشته شده باشد.

ترودو در بیانیه‌ای اعلام کرد:‌ با کمال تاسف بر این باورم که شهروند کانادایی رابرت هال که از ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۵ در فیلیپین گروگان گرفته شده بود، توسط گروگان‌گیرها کشته شده است.

گروه تروریستی ابوسیاف نیمه اردیبهشت با انتشار فیلم جدیدی تهدید کرد که سه تن دیگر از گروگان‌هایی را که در جنوب فیلیپین ربوده است، به قتل خواهد رساند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری آسیا، در تصاویری که این گروه تروریستی منتشر کرده بود، رابرت هال کانادایی، فیلیپینا ماریتزفلور، همراهش و کیارتان سکینگستاد نروژی سه گروگانی بودند که تهدید به مرگ شدند.

ابوسیاف برای آزادی هر یک از این گروگان‌ها ۶.۴ میلیون دلار درخواست کرده بود.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار