ذبح افسر ارتش عراق توسط داعش+عکس

ساعت 24-همزمان با پیشروی های گسترده رزمندگان سوری و عراقی در عمق مواضع گروه تروریستی تکفیری داعش، این گروه طی روزهای گذشته اقدام به اعدام های گسترده در مناطق تحت سیطره خود روی آورده است.

همزمان با پیشروی های گسترده رزمندگان سوری و عراقی در عمق مواضع گروه تروریستی تکفیری داعش، این گروه طی روزهای گذشته اقدام به اعدام های گسترده در مناطق تحت سیطره خود روی آورده است.

ذبح افسر ارتش عراق توسط داعش+عکس

بنابر این گزارش، روز گذشته عناصر داعش یکی از اسرای قدیمی ارتش عراق را در میدان مرکزی شهر مرزی آلبوکمال واقع در استان دیرالزور سوریه و مجاورت مرز با استان الانبار عراق با چاقو گردن زد. اتهام این فرد عضویت در ارتش عراق و محل خدمت وی نیز یگان مرزبانی عراق عنوان شده است. عملیات اعدام این فرد نگون بخت که بیش از دو سال را در زندان های داعش سپری کرده بود در مقابل دیدگان مردم این شهر انجام شده است. داعش با اعدام های پی در پی می کوشد تا ساکنین مناطق تحت سیطره خود را دچار رعب و وحشت کرده و از همکاری آنها با نیروهای دولتی جلوگیری بعمل آورد.

ذبح افسر ارتش عراق توسط داعش+عکس

ذبح افسر ارتش عراق توسط داعش+عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار