ابراز رضایت سرمربی ایرلند از شاگردانش

سرمربی ایرلند از نوع بازی شاگردانش در اولین بازی در یورو ۲۰۱۶ ابراز رضایت کرد.

ابراز رضایت سرمربی ایرلنداز شاگردانشبه گزارش مشرق، مارتین اونیل پس از تساوی یک بریک تیمش مقابل سوئد در بازی اول گروه پنجم رقابت‌های یورو 2016 از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

وی در پایان بازی گفت: در نیمه اول خوب بازی کردیم و فقط گل نزدیم. در 45 دقیقه دوم این نقص هم برطرف شد و به گل زیبایی دست یافتیم. بازیکنان من با تمام وجود تلاش کردند اما در اواخر بازی، متاسفانه گل خوردیم. با این وجود این موضوع دلیل  باعث نمی‌شود عملکرد آن‌ها را زیر سوال ببرم.

اونیل ادامه داد: سوئدی‌ها با تجمع زیاد در محوطه جریمه ما سرانجام به خواسته خود رسیدند. در صحنه گل ما کولمن فوق‌العاده بود و هولاهان در شرایطی نه‌چندان متعادل ضربه زیبایی زد.

سرمربی ایرلند عنوان کرد: با وارد کردن مک‌گیدی و کین قصدم برای پیروزی را نشان دادم، با این حال متاسفانه به 3 امتیاز نرسیدیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار