‫گریه سلنا گومز در سوگ کریستینا گریمی

رکنا: سلنا گومز "Selena Gomez" بازیگر و خواننده امریکایی نسبت به دوست صمیمی اش «کریستینا گریمی» ستاره موسیقی امریکا که به ضرب گلوله از پای درآمده بود، ادای احترام کرد.

سلنا گومز در راستای برگزاری برنامه تورش در میان اشک های جاری شده از دیدگان اش آهنگی را به کریستینا گریمی تقدیم کرد. دوست شاهزاده پاپ، ستاره برنامه ویس "کریستینا" شب جمعه بعد از کنسرت در اورلاندو، فلوریدا در حال امضا دادن به هواداران با ضرب گلوله کشته شد. سلنا آهنگ "Transfiguration" را تقدیم به کریستینای 22 ساله کرد. سلنا روی سن در حالی که سعی داشت بر غلیان احساسات اش کنترل داشته باشد، گفت: "یک مورد مهم در مورد کریستینا و خانواده اش وجود دارد و آن هم ایمان آنهاست. چیزی که من ازش صحبت می کنم منظورم بعد دینی نیست بلکه این خواننده یک باور و ایمان قلبی داشته که نمی شد فهمید چگونه بوجود آمده است. می خوام آهنگی را به وی اختصاص دهم." ناپدری سلنا "برایان تیفی" مدیر برنامه کریستینا بوده است. خواننده 22 ساله در مقابل دیدگان وحشت زده طرفداران اش به ضرب گلوله کشته شد.

فرد ضارب جوانی 27 ساله به نام «کوین لویبل» بوده که پس از تیراندازی به خواننده، خود را نیز کشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار