‫خواستگار قلابی به الگوهای دختر جوان هم رحم نکرد

رکنا: رئیس پلیس فتا استان کرمان از شناسایی یک خواستگار قلابی که با وعده دروغین ازدواج 5 میلیون و پانصد هزار تومان از یک خانم کرمانی کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

سرهنگ "کامبیز اسماعیلی " گفت: درپی مراجعه خانمی به پلیس فتا مبنی بر کلاهبرداری از وی در اینترنت موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت .

وی افزود: ماجرا از این قرار بود که متهم از طریق یک سایت همسریابی با شاکی ارتباط برقرار می کند و به وی قول ازدواج می دهد و سپس با توجه به جلب اعتماد شاکی برای رفع مشکلات خود تقاضای پول می کند.

رئیس پلیس فتا استان کرمان ادامه داد: از این رو شاکی نیز النگوهای خود را به مبلغ 5 و نیم میلیون تومان می فروشد و پول ها را به حساب خواستگار قلابی واریز کرده است. پس از واریز پول، متهم گوشی تلفن همراه خود را خاموش می کند و دیگر تلفن های شاکی را جواب نمی دهد.

اسماعیلی افزود: با به دست آوردن سرنخ هایی در نهایت کارآگاهان پلیس فتا با بهره گیری از توان علمی و استفاده از روش های پلیسی موفق به شناسایی متهم شدند. وی گفت:در ادامه رسیدگی به این پرونده فرد مورد نظر طی احضاریه ای به پلیس فتا فرا خوانده شد و وی در تحقیقات انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و پرونده پس از تکمیل به مرتجع قضائی ارجاع داده شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار