واکنش رضایی به پیر بودن بنگر

ساعت 24-مربی تیم تراکتورسازی نسبت به انتقادها بابت خرید محسن بنگر و محمد ابراهیمی واکنش نشان داد.

 رحمان رضایی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره شرایط تیم تراکتورسازی می گوید: شرایط خوب است. با هماهنگی میان قلعه نویی و مدیرعامل باشگاه، بازیکنانی به تیم اضافه شدند. چند بازیکن دیگر هم به تراکتورسازی خواهند پیوست تا تیم مان برای فصل آینده تکمیل شود و بتوانیم لیگ شانزدهم را با قدرت شروع کنیم.

او درباره انتقادهایی که به پیربودن محسن بنگر و محمد ابراهیمی می شود، بیان می کند: به هر حال باید به نظر سرمربی تیم احترام بگذاریم. بنگر و ابراهیمی سال قبل جزو بهترین بازیکنان تیم های خود بودند و نباید به کسی بابت جذب آنها خرده گرفت. باید به این توجه کنید که ما در تراکتورسازی بازیکنان جوان زیادی هم داریم. نفراتی مثل سعید آقایی، سینا عشوری و ... که می توانند کمک کنند.

مربی تراکتورسازی با اشاره به آینده تیمش می افزاید: از الان نمی شود درباره فصل آینده صحبت کرد. باید تیم تکمیل شود و روند آماده سازی دنبال شود تا بتوان اظهارنظر انجام داد. ما قطعا نهایت تلاشمان را برای کسب موفقیت انجام می دهیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار