دل بوسکه: تضمین حضور در جمع بزرگان را گرفتم

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا پیروزی برابر چک را به مردم کشورش تقدیم کرد.

ویژه نامه یورو 2016 مشرق - ویسنته دل بوسکهع سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر جمهوری چک گفت: به یک ریتم دلخواه و خوب رسیده‌ایم که به من تضمین حضور در جمع بزرگان این رقابت بزرگ را می‌دهد.

 
وی ادامه داد: این یک بازی بزرگ و سخت بود و شکست دادن تیمی که فقط دفاع می‌کند کار بسیار سختی است. مساله مهم برای من این است که تا آخرین لحظه جنگیدیم و نشان دادیم که بهتر از حریف هستیم.

دل بوسکه افزود: در این بازی صبور بودیم و این رمز موفقیت ما بود، کار خیلی سختی بود اما از پس آن بر آمدیم و به همه مردم اسپانیا این پیروزی را تبریک می‌گویم.

وربا: به اینیستا باختیم

پاول وربا سرمربی تیم ملی فوتبال چک در پایان بازی تیمش برابر اسپانیا و تحمل شکست یک بر صفر در گام نخست تیمش گفت: متاسفانه نتوانستیم مقابل اسپانیا خوب بازی کنیم. ما شکست خوردیم و گام اول را خوب بر نداشتیم.

وربا ادامه داد: اینیستا بود که به ما گل زد نه پیکه، اینیستا نقش مهمی داشت و اسپانیا را نجات داد.

وی افزود: من نگران تیمم نیستم، بازیکنانم خوب بازی کردند اما قدرت ما از اسپانیا کمتر بود، در بازی‌های بعدی این شکست را جبران خواهیم کرد.


دل بوسکه درباره تعویض‌های خود گفت: به هر حال تصمیم گرفتم محاسبات تیم حریف را بر هم بزنم، تعویض های من همگی تاکتیکی بودند و هیچکدام از بازیکنان تعویض شده مشکلی نداشتند. در صحنه گل پاس اینیستا فوق العاده بود و پیکه مثل همیشه یک تمام کننده عالی.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار