وجود سه میلیون جوان بیکار در کشور زیبنده ایران اسلامی نیست

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد نقی لطفی عصر دوشنبه در جشن خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام با حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد کشور اظهار داشت: رونق اشتغال و تولید با اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود که استان ایلام با داشتن زمینه و ظرفیت رشد و تعالی آمادگی لازم برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی به عنوان شعار امسال را دارد.

وی بیان داشت: کمیته امداد امام خمینی یکی از نهادهای موثر در خدمت رسانی به مستضعفان است که باید به منظور رفع محرومیت افراد زیرپوشش زمینه اشتغال پایدار و تامین معیشت این قشر هم فراهم شود تا این افراد به طور کامل بی‌نیاز شوند.

وی افزود: توانمندسازی خانواده های مددجو در قالب اجرای طرح های اشتغالزایی بوده که به صورت گسترده توسط این نهاد انجام گرفته و تولید و اشتغال علاوه بر بی نیازی خانواده های مددجو، باعث رونق تولید و کسب و کار در کشور می شود.

امام جمعه ایلام عنوان کرد: خدمات رسانی این نهاد به مددجویان در حوزه های مختلف مسکن، پوشاک، تامین جهیزیه، ازدواج، تحصیل و آموزش قابل تقدیر است.

حجت الاسلام لطفی به مسئله اشتغال و بیکاری در کشور اشاره کرد و یادآور شد: وجود سه میلیون جوان بیکار در کشور زیبنده ایران اسلامی نیست و دولت تدبیر و امید باید با برنامه ریزی هایی که دارد در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و رفع مشکل بیکاری اهتمام جدی داشته باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار