"فارس" طی یک ماه فقط خریدار ب&#

 

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در دوره یک ماهه منتهی به 31 اردیبهشت ماه 95 فقط خریدار تعدادی از سهام بورسی بود و هیچ سهم بورسی را از پرتفوی خود خارج نکرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاری ها در دوره یک ماهه منتهی به 31 اردیبهشت ماه 94 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، "فارس (شخلیج فارس)" طی دوره یک ماهه یاد شده هییچ سهم بورسی را واگذار نکرد در حالی که تعدادی از سهام دو شرکت پتروشیمی مبین و پتروشیمی فجر را با بهای تمام شده سه میلیارد و 561 میلیون ریال خریداری کرد.

این شرکت در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده تعدادی از سهام چند بورسی را با بهای تمام شده 32 هزار و 513 میلیون ریال و ارزش بازار 97 هزار و 898 میلیارد و 213 میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده این شرکت طی دوره گذشته با افزایش سه میلیارد و 561 میلیون ریال به مبلغ 32 هزار و چهار میلیارد و 74 میلیون ریال رسید.

همچنین ارزش بازار این شرکت نیز معادل یک هزار و 683 میلیارد و 986 میلیون ریال کاهش یافت و در پایان معادل 96 هزار و 214 میلیارد و 227 میلیون ریال اعلام شد.

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار