برای نظام افتخار است که مسئولان با ایتام افطار کنند

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، ضیاء رضایی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام عصر دوشنبه در این آیین گفت: این تعداد خانواده مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام در چند سال اخیر با دریافت تسهیلات مناسب، آموزش‌های کارآفرینی و مهارتی و حمایت‌های این نهاد توانسته‌اند در زمینه درآمد خانواده و اشتغالزایی به خودکفایی برسند و هزینه‌های خانوارهای خود را تأمین کنند.

وی بیان داشت: در سال جاری تلاش می کنیم که بیکاری در استان ایلام را با فراهم کردن اشتغال به صفر برسانیم، در بحث ساخت و ساز مسکن برای مددجویان کمیته امداد استان طی سال گذشته پیشرفت خوبی داشته است.

وی عنوان کرد: مردم ایلام لیاقت خوبی ها و پیشرفت را دارند چراکه شکوه و برکت نظام مدیون جانفشانی شهدا است.

رئیس کمیته امداد کشور با اشاره به اینکه مسئولان بانک های استان در جهت اشتغالزایی با اعطای وام مددجویان را حمایت کنند چراکه دادن وام قرض الحسنه به مددجویان باعث برکت نظام می شود، گفت: کارهای کمیته امداد از کار سنتی در آمده و به کار حرفه ای تبدیل شده است.

فتاح با اشاره به اینکه اجرای طرح محسنین در کشور با موفقیت چشمگیری همراه بوده است، گفت: برای نظام افتخار است که مسئولان استانی و کشوری با ایتام افطار کنند.

وی بیان داشت: در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های کارآفرینان برتر این نهاد و دستاوردهای خانوارهای خودکفا در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

دیدار با مسئولان استانی، بازدید از منازل مسکونی احداثی مددجویان تحت حمایت شهر ایلام، نشست با مدیران و مسئولان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه رئیس کمیته امداد کشور به این استان است.

جشن خوداشتغالی ۱۵۱۰ خانواده مددجوی این نهاد با حضور مسئولان استانی و کشوری در محل مرکز رفاهی لاله ایلام برگزار شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار