تعرض به دختران زیبارو در کلیسا +عکس

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، تیموتی استوری 35 ساله به جرم تعرض به دو دختر نوجوان پس از تلاش‌های بسیار دادگاهی شد. این مجرم شیطان صفت که در کلیسایی در مرکز لندن کار می‌کرد کسانی که به کلیسا می‌رفتند را زیر نظر می‌گرفت.


به گزارش دیلی‌میل، تیموتی از طریق فیس‌بوک با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کرد و پس از اغفال کردن‌شان آن‌ها را به قسمت جوانان کلیسا می‌اورد و بعد به نیت شوم خود می‌رسید.
 


 

این دو نوجوان تنها افرادی نبودند که مورد تعرض و آزار او قرار گرفتند. تعداد زیادی برای شکایت به اداره پلیس مراجعه کردند که از بین آن‌ها می‌توان به دو خواهر 15 و 17 ساله اشاره کرد. این فرد برای اینکه به خواسته پلید خود برسد یا با تعریف کردن از طرف مقابل و یا توهین و تحقیرشان آن‌ها را وادار به پیروی از خویش می‌کرد.

هنگامی که یکی از قربانیان به یکی از کشیشان مراجعه کرد، در ابتدا با بی‌اعتنایی او مواجه شد اما پس از مراجعات پیاپی، تنها جوابی که گرفت این بود که باید به او کمک کنیم وبرای تنبیه وی این مسئله حتما هنگام پرداخت حقوقش مد نظر قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که او در حال حاضر در حال محاکمه است و قاضی دادگاه هم به شدت در مورد این پرونده سخت‌گیر است.   

2007

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار