پرداخت ۴۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار جهت خرید تضمینی گندم در سال ۹۴

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، کریم مهری در چهارمین روز هفته جهادکشاورزی و در دیدار با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز، ضمن اعلام این مطلب افزود: در لبیک به ندای مقام معظم رهبری در اجرای اقتصاد مقاومتی، امسال نیز خرید تضمینی گندم به لطف خداوند بالای ۴۵۰ هزار تن خواهد بود.

وی  با بیان اینکه در شهرستان جلفا ۲۴۰۰ هکتار از اعتبارات آبهای مرزی جهت کشت آماده شده است ادامه داد: جمعاً ۵۲۰۰ هکتار از اعتبارات آبهای مرزی در شهر خدا آفرین در دست اجرا است.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان  همچنین گفت: پرداخت یارانه شیر به مبلغ  ۲۵ میلیارد تومان برای ۱۵ هزار دامدار صورت گرفته است.

مهری بیان داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان طرح ضیافت رمضان با ارائه گوشت گرم مرغ به قیمت ۶۵۰۰ تومان در ۱۶ نقطه از شهر تبریز به مردم روزه دار و شریف تبریز به قیمت مذکور ارائه می شود و با اجرای اینکار قیمت مرغ در کل استان تنظیم بازار شده است.

وی گفت: در استان خرید گندم در شهر میانه آغاز شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار