ناراحتی یک استقلالی از شایعه خداحافظی: به لذت بردن ادامه می‌دهم

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، جدایی اجباری آرش برهانی از استقلال، باعث شد دوباره شایعه خداحافظی او از فوتبال مطرح شود. شایعه‌ای که برهانی خیلی جدی آن را تکذیب می‌کند.

آقای گل سابق لیگ به شبکه ورزش، گفته از قرار گرفتن در لیست مازاد استقلال تعجب نکرده و کسی را مقصر نمی‌داند: «نه از دیدن لیست تعجب نکردم از نیم فصل گذشته پیش زمینه آن را برایم ایجاد کرده بودند. کم کم به این مسئله ‌عادتم داده بودند. از نیم فصل یکسری ‌آدم‌ها یکسری اتفاقات را رقم زدند پس دیدن لیست مازاد برایم جای تعجب نداشت. دنبال مقصر هم نیستم. یک روز باید می‌رفتم اکنون در دوره منصوریان از استقلال رفتم شاید این جدایی در دوره فرد دیگری رخ می‌داد.»

با وجود جدایی از استقلال، برهانی هنوز می‌خواهد فوتبال بازی کند و قصد خداحافظی ندارد: «متولد سال 62 هستم و امیدوارم همچنان بتوانم بازی کنم و به فوتبال ادامه دهم. رضا عنایتی 39 سال سن دارد اما مثل یک جوان 27 و 28 ساله شاداب است. به نظرم سن یک عدد است.»

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار