ایران عملیات تروریستی در اورلاندو آمریکا را محکوم کرد

ایران عملیات تروریستی در اورلاندو آمریکا را محکوم کرد حسین جابری انصاری روز دوشنبه در خصوص این عملیات تروریستی افزود: جمهوری اسلامی ایران بر اساس سیاست اصولی خود در زمینه محکومیت تروریسم و عزم راسخش برای رویارویی جدی و همه جانبه با این پدیده شوم، حمله تروریستی اخیر در اورلاندوی آمریکا را محکوم می کند.

سخنگوی وزارت خارجه عملیات تروریستی در اورلاندو آمریکا را که منجر به کشته شدن 50 تن و مجروح شدن دهها تن شد، محکوم کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا، حسین جابری انصاری روز دوشنبه در خصوص این عملیات تروریستی افزود: جمهوری اسلامی ایران بر اساس سیاست اصولی خود در زمینه محکومیت تروریسم و عزم راسخش برای رویارویی جدی و همه جانبه با این پدیده شوم، حمله تروریستی اخیر در اورلاندوی آمریکا را محکوم می کند.
بر اساس گزارش های خبری، بامداد یکشنبه 'عمر متین' جوان آمریکایی افغان تبار وارد یک باشگاه در اورلاندو آمریکا شد و به سوی حاضران در این باشگاه شلیک کرد. پلیس اورلاندو بلافاصله وارد عمل شد و پس از کشتن متین اعلام کرد که در این حادثه 50 تن کشته و دهها تن نیز مجروح شدند.
گفته شده است این حادثه که گروه تروریستی داعش مسئولیت آن را به عهده گرفته ، در نوع خود، بدترین کشتار در تاریخ آمریکا است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار