نفت تهران به تاریخ پیوست

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، این دیگر خصلت تیم های قدیمی است که تلاش میکنند خود را به اوج رسانده وبعد از رسیدن به اوج انصراف میدادند،شاید اگر نفت به لیگ برتر نمی آمد امروز در لیگ دسته اول بازی میکرد.


نفت تهران از سال 52 با پیشنهاد حمید شیرزادگان زیر نظر شرکت ملی نفت ایران تاسیس شد.آنها در سال 1360 برای اولین باردر بالاترین سطح مسابقات فوتبال حضور یافتند،در طول سالهای مختلف،افرادی چون محمد مایلی کهن،حمید فرزام نیا،حمید مجد تیموری،علی اکبر یوسفی،مجید سلیم پور،بهرام میرشیبانی،وحید امیری،بیرانوند و... از نفت به اوج رسیدند.


نفت تهران رفت وبه گورستان فوتبال پیوست،نفت نیست همان طور که پاس تهران،اکباتان،هما،تهرانجوان،سعد آباد،شاهین،بوتان،بانک ملی،برق،کیان،پیام،وحدت،بهمن ،فتح و... نیستند وحالا به گورهای فوتبال یکی دیگر اضافه شد،بانک تجارت ها،کشاورزها و... از جمله این تیم ها هستند.


بانک ملی،برق،پاس و.. تا همین سالهای اخیر در فوتبال ما بودند درست است که تماشاگر نداشتند اما برخی تیم های شهرستانی مثل همدانی ها وقمی ها اگر جای تهرانی ها را گرفتند هم تماشاگر نداشتند مضاعف بر این که همین تیم های تهرانی مورد اشاره که تماشاگر نداشتند وکسی برای گرم کردن ورزشگاه ها نمی آمد به فوتبال خدمت بسیار کردند،این همه ستاره که به فوتبال ملی خدمت کردند محصول وثمره همین تلاشهای تیم های تهرانی بود،تهران دیگر نفت را ندارد وسهمش در لیگ برتر نصیب تیم شهری میشود که زور ماندن در لیگ برتر را نداشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار