‫اعلام جرم دادستانی زاهدان علیه رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان

گروه خبرنگاران ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ 293 بازدید اولین نفری باشید که درباره این خبر نظر میدهید. اعلام جرم دادستانی زاهدان علیه رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان

رکنا: دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: موضوع کلاهبرداری میلیاردی در زمینه خودرو در جنوب سیستان و بلوچستان در دست پیگیری قرار دارد.

«محمد مرزیه» در تشریح جزئیات چند پرونده قضایی در سیستان و بلوچستان گفت: اعلام جرم دادستانی زاهدان علیه علیرضا بندانی رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان صحت دارد، وی به دلیل اقداماتی که در دانشگاه رخ داده فعلا متهم هستند.
وی در زمینه موضوع کلاهبرداری میلیاردی در زمینه خودرو در جنوب سیستان و بلوچستان که در فضاهای مجازی در حال انتشار است، گفت: این موضوع نیز در دست پیگیری است.
وی ادامه داد: از هفته قبل در جریان این موضوع قرار گرفتیم و با دادستان چابهار صحبت کردیم و وی پرونده را به پلیس امنیت و اطلاعات چابهار ارجاع داده‌اند، تا اولا از صحت و سقم موضوع آگاه شوند، و دوما اگر صحت دارد و کلاهبرداری شده اقدامات قضایی لازم را انجام دهند. صحت و سقم موضوع همچنان در دست بررسی قرار دارد.
وی در زمینه جزئیات پرونده کلاهبرداری کانون ازدواج آسان بیان کرد: در این پرونده حدود 10 میلیارد تومان کلاهبرداری شده بود که هشت میلیارد تومان آن به مالباختگان تحویل شده است.
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان افزود: در زمینه دو میلیارد تومان دیگر باقی مانده نتوانستیم اموالی از متهم شناسایی کنیم و همکاری نکرد در نتیجه پرونده را تکمیل و برای صدور حکم به دادگاه ارجاع شده و بعد از صدور حکم پرونده برای اجرا به اجرای احکام دادسرا خواهد آمد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با اشاره به جزئیات پرونده گمرک چابهار نیز گفت: این پرونده در بحث گمرک چابهار بود که به شعبه 101 دادگاه ارسال شده است و در حال رسیدگی قرار دارد و امیدواریم تمام اموالی را که از طریق رشوه و قاچاق و اختلاس به دست آورده‌اند به نفع دولت ضبط شود.


برای دیدن حوادث روز کلیک کنید.

کانال رسمی رکنا در تلگرام

صفحه رسمی رکنا در اینستاگرام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار