تعداد واحدهای درسی برای ارائه در دوره تابستان دانشگاه علمی‌کاربردی اعلام شد

95/03/24 - 16:58

شماره: 13950324001320

نسخه چاپيارسال به دوستانhttp://fna.ir/2VZMJZکپی

آدرس مورد نظر کپی شد

شرایط، عناوین و تعداد واحدهای درسی برای ارائه در دوره تابستان دانشگاه جامع علمی کاربردی و همچنین عدم مجوز برنامه­‌ریزی و اجرای دروس معارف اسلامی در دوره تابستان، برای مراکز آموزشی فاقد گروه معارف ابلاغ شد.

خبرگزاری فارس: تعداد واحدهای درسی برای ارائه در دوره تابستان دانشگاه علمی‌کاربردی اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، علایی نوین معاون سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی گفت: روسای واحدهای استانی، موسسات و مراکز آموزشی باید به مواد مندرج در کتاب مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه مرتبط با دوره تابستانی در زمینه دروس و تعداد واحدهای ارایه شده در دوره تابستانی و همچنین ممنوعیت اخذ همزمان دروس کارورزی 1 و کارورزی 2، عدم امکان مهمان شدن در دروس کاربینی، کارورزی و پروژه، عدم اخذ هم زمان دو پودمان در تابستان و سایر موارد توجه جدی داشته باشند.

وی افزود: دروس دوره تابستان شامل دروس عمومی، مهارت­‌های مشترک، کارورزی، کار در محیط، پروژه و دروسی که دانشجو موفق به کسب نمره قبولی نشده و پیش نیاز سایر دروس بوده و همچنین دروسی که دانشجو با اخذ آن­ها دانش آموخته می­‌شود، خواهد بود.

انتهای پیام/

http://fna.ir/2VZMJZ

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار