X بستن تبلیغات
5. Fixed

دردسرعجیب نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، امروز مشخص شد محمدحسین کنعانی زادگان با پرسپولیس قرارداد ندارد و بازیکن آزاد به حساب می آید. این اتفاق تمام معادلات برانکو ایوانکوویچ و باشگاه پرسپولیس را در بازار نقل و انتقالات بهم ریخت. آنها رضا نورمحمدی، محسن بنگر و مایکل اومانیا را در لیست خروج قرار دادند و می خواستند با سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان جای این نفرات را پر کنند اما حالا که کنعانی زادگان دیگر عضو پرسپولیس نیست آنها تنها یک  مدافع وسط به جای سه خروجی خودشان جذب کرده اند.

از طرفی لیست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس هم فقط یک جای خالی خواهد داشت با تمدید قرارداد امید عالیشاه و لوکا ماریچ و همچنین جذب دو سهمیه لیگ برتری که یکی از آنها احتمالا کاوه رضایی است سهمیه بزرگسالان پرسپولیس 17 نفر می شود و فقط یک جای خالی باقی خواهد ماند.

این در حالی است که پرسپولیس به دو بازیکن خارجی دیگر در پست های مهاجم و دفاع نیاز دارد. پس باید یکی از خریدهای خارجی اش را از بازیکنان زیر 23 سال انتخاب کند. با توجه به اینکه مهاجم خارجی مورد نظر برانکو بالای 23 سال سن دارد پس مدافع وسط آنها باید کمتر از 23 سال سن داشته باشد.

باید دید در روزهای باقیمانده نقل و انتقالات پرسپولیس 4 بازیکن مدنظرش را با چه کیفیتی جذب خواهد کرد.

کاپ

116

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار