X بستن تبلیغات
5. Fixed

آیا Wolfenstein جدید در E3 2016 معرفی می شود ؟

اگر با بازی تاک همراه بوده باشید ، حتما در جریان هستید که بتسدا در E3 2016 خود را امروز صبح برگزار کرد و ما اطلاعات زیادی در رابطه با بازی های این شرکت به دست آوردیم .

ما فهمیدیم که بازی جدید Quake به نام Champions در راه است، چرا که مدت ها بود که طرفداران وجود این بازی را حدس زده بودند. اما بازی دیگری که در این لیست می ماند، Wolfenstein است. به نظر می رسد که بتسدا قصد داشته باشد تا بازی جدید خود در سری ولف به نام The New Colossusرا معرفی کند

یکی از افراد اسکرینی از فایل CMD قبل از پخش تریلر Quake  گرفته است که خلاصه ای در مورد انتشار بازی های Bethesda از دهه ۹۰ را نشان می دهد که از آنها می توان به Wolfenstein 3D, The New Order,  و The Old Blood اشاره کرد. همانطور که در تصویر ریر میبینید ، The New Colossus تاریخ انتشار با **-**-** مشخص شده است.

Wolfeneshtaien

هم اکنون برای ما واضح نیست که آیا The New Colossus در این زمان معرفی شود یا نه. اصلا ممکن است این یک DLC برای بازی باشد . این کلمه به غزلی از Emma Lazarus اشاره دارد که در پایگاه Statue of Liberty نشان داده شد و BJ Blazkowicz شخصیت اصلی آن را در پایان The New Order خواند.

علاوه بر این ، Bethesda به طور مستقیم یک پروژه ی جدید Wolfenstein  را اعلام نکرده است . شاید هم این شایعه مانند مواردی که قبل از E3  در موردش با شما صحبت کردیم به نمایش در بیاید. Prey 2 ، نسخه ی ریمستر Skyrim و Wolfenstein 2 قبل از این رویداد لو رفتند که فقط اولی و دومی درست از آب در آمد.

هم اکنون تا ۳ روز دیگر فرصت هست ، باید ببینیم که چه اتفافی در مورد ولفنشتاین می افتد.

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار