4 نبرد دیدنی در یک مسابقه جذاب +عکس

امشب در چهار منطقه زمین تقابل میان ایتالیا و بلژیک شاهد جدال هایی خاص خواهیم بود. جدال هایی که در نهایت پیروز آنها می تواند امیدوار به کسب پیروزی در بازی باشد.

ویژه نامه یورو 2016 مشرق - آخرین بازی امشب یورو 2016، اولین دیدار ایتالیا و بلژیک در گروه E رقابت‌ها خواهد بود. نبرد دو تیم با سبک‌هایی متفاوت که از ساعت 23:30 دقیقه آغاز خواهد شد.

امشب حضور ستاره‌های سرشناس در ترکیب دو تیم عاملی خواهد شد تا حداقل 4 جدال رودرروی تماشایی به صحنه بیاید.

*دروسی دبروین

نبرد بزرگ بازی امشب تقابل دانیله دروسی در مرکز زمین ایتالیایی‌ها با کوین دبروین خواهد بود.

- دروسی: دانیله 32 ساله قصد دارد برای صد و چهارمین مرتبه پیراهن تیم‌ملی ایتالیا را بر تن کند. هافبک دفاعی رم در سه بازی مرحله مقدماتی برای تیم کونته به میدان آمد تا یک گل 3 امتیازی به بلغارستان بزند.

- دی بروین: کوین دبروین 24 ساله می‌تواند سد راه هافبک قدرتمند ایتالیا در میانه میدان شود؟ هافبک پشت مهاجم منچسترسیتی اگر همان بازیکنی باشد که هواداران بلژیک توقع دارند، می‌تواند نبردی تماشایی را برابر دانیله ایتالیایی به صحنه بیاورد.

شماره 7 بلژیک برای این تیم 41 بازی انجام داده و 13 گل زده است. کوین در 10 بازی مرحله انتخابی 5 گل به آندورا (3)، بوسنی و رژیم اشغالگر قدس زد.

 * بوفون- لوکاکو

دروازه‌بان ایتالیا یکی از چهره‌های خاص یورو 2016 است. بوفون 38 ساله امشب می‌تواند سدی محکم برابر مهاجمان جوان و باانگیزه بلژیک باشد. شاید تقابل بوفون و لوکاکو خالق صحنه‌های جالبی باشد.

- بوفون: جیان لوئیجی بوفون فصل رویایی را در یوونتوس سپری کرد. این دروازه‌بان سرشناس طی 35 بازی و 3150 دقیقه فقط 17 گل خورد در شرایطی که 22 مرتبه کلین‌شیت کرد.

این عملکرد در 38 سالگی برای لوئیجی رویایی بود. خصوصا که در نهایت با یووه قهرمان کالچو شد. بوفون امشب در صد و پنجاه و هشتمین بازی ملی خود برابر بلژیک به میدان می‌آید.

لوکاکو: روملو لوکاکو 23 ساله را باید جدی‌ترین خطر نزدیک به دروازه ایتالیا دانست. مهاجم اورتون که در فصل اخیر لیگ جزیره 18 گل زد تا در جدول برترین مهاجمان روی پله چهارم قرار بگیرد.

روملو که طی 46 بازی ملی 15 گل زده در 4 بازی اخیر دروازه بلژیک، پرتغال، سوییس، فنلاند و نروژ را باز کرده است.

آیا امشب لوکاکو شانزدهمین گل ملی خود را به لوئیجی بوفون کارکشته تقدیم خواهد کرد؟

* فلورنزی- دمبله

هافبک راست تیم کونته یکی از آماده‌ترین‌های ایتالیاست. در مقابل اگر موسی دمبله شرایط ایده‌آلش را در جناح چپ بلژیکی‌ها دنبال کند می‌تواند برابر فلورنزی دردسرساز شود.

- فلورنزی: آندره 25 ساله در فصل اخیر کالچو برای رم 33 بازی انجام داد و 7 گل زد. شماره 16 تیم‌ملی ایتالیا برای کشورش 17 بازی انجام داده تا 2 گل به ارمنستان و نروژ بزند. جالب اینکه در بازی اول که ارمنی‌ها 2-2 ایتالیا را پیش چشم هواداران ناپلی متوقف کردند، هرایر مگویان، مدافع تیم استقلال تهران هم 90 دقیقه حضور داشت.

- دمبله: در آن سوی میدان هافبک سیه چهره  تلاش خواهد کرد تا جای از دست رفته اش در ترکیب اصلی بلژیک را مجددا بدست بیاورد.شاید امشب یک شروع مجدد برای موسی باشد.

 * کورتوا- پله

نتیجه تقابل احتمالی مهاجم جویای نام ایتالیا گرازیانو پله با دروازه‌بان سرشناس بلژیک کورتوا هم جالب‌توجه خواهد بود.

- گرازیانو پله: بعد از کشیدن قلم قرمز روی نام ماریو بالوتلی حالا گرازیانو فرصت نشان دادن توانایی‌هایش را به عنوان مهاجم تیم‌ملی ایتالیا دارد. فوروارد این فصل ساوتهمپتون در لیگ برتر جزیره طی 30 بازی 11 گل زد.

پله با قامت 194 سانتی‌متری خود فقط 13 بازی ملی انجام داده اما 5 گل زده است.

- تیبو کورتوا: گلر اول چلسی امشب دروازه‌بان بلژیک در تقابل با ایتالیا خواهد بود. تیبو در فصل اخیر لیگ جزیره 23 بازی انجام داد تا ضمن به ثبت رساندن 5 کلین‌شیت و 2 کارت قرمز 29 گل دریافت کند. کورتوا امشب برای سی و هشتمین مرتبه مرد شماره یک تیم‌ملی بلژیک خواهد بود.

معرفی 4 طرف دعوای امشب ایتالیا و بلژیک

آیا برنده چهار نبرد مستقیم بازی امشب ایتالیایی‌ها خواهند بود یا بلژیک بی‌سر و صدا به خواسته‌اش می‌رسد؟

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار