رشته کایت بوردینگ در بوشهر راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، مهدی زارعی با اشاره به ظرفیت های استان در توسعه رشته های مرتبط با بادبانی اظهار کرد: استان بوشهر با دارا بودن ۹۳۷ کیلومتر نوار ساحلی و قرار گرفتن ۸ شهرستان از ۱۰ شهرستان استان در خط ساحلی پتانسیل خوبی در توسعه رشته کایت بوردینگ دارد.

رئیس هیئت قایقرانی استان بوشهر ادامه داد: خوشبختانه با حمایت فدراسیون قایقرانی و انجمن کایت بوردینگ در حال راه اندازی رشته کایت بوردینگ در استان هستیم.

وی از همکاری این هیئت با انجمن کایت بوردینگ خبر داد و بیان کرد: در نظر داریم در تابستان جاری با همکاری انجمن کایت بوردینگ نسبت به برگزاری چند اردوی آموزشی و تمرینی اقدام کنیم تا از این طریق بتوانیم نسبت به شناسایی استعدادها و پرورش نوجوانان و جوانان استان اقدام کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، علاقه مندان و ورزشکاران می‌توانند با تماس با هیئت قایقرانی استان بوشهر ضمن دریافت اطلاعات تکمیلی، آمادگی خود را برای حضور در این اردوها اعلام کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار