نکات بسیار مهم برای جلوگیری از گرفتار شدن به دام حشرات در هتل+تصاویر

تصور کنید که هنگامی که به خانه باز میگردید متوجه می شوید که حشرات موجود در تخت خواب، در طول سفر بر روی بدن شما تاثیر گذار بوده است.

نکات بسیار مهم برای جلوگیری از گرفتار شدن به دام حشرات در هتل

 حشرات در هتل

 تصور کنید که بعد از مدت ها فرصت رفتن به سفر را یافته اید. سپس هنگامی که به خانه باز میگردید تا استراحت کنید و زندگی را به روال عادی بازگردانید، متوجه می شوید که حشرات موجود در تخت خواب، در طول سفر بر روی بدن شما تاثیر گذار بوده است و شما این تاثیر را بعد از رسیدن به خانه متوجه می شوید. حال برای اینکه بتوانید از این کابوس رهایی یابید، باید چکار کنید؟


هنگام رزرو

1. بررسی هتل
هنگام رزرو، عوامل متعدد را مورد بررسی قرار دهید، خواندن نظرات مسافران قبلی در سایت نیز مهم است. به خاطر داشته باشید که نظرات منفی ممکن است به دلیل خراب کردن اعتبار هتل باشد، پس بررسی و تحقیق خود شما نیز حائز اهمیت است.

نکات بسیار مهم برای جلوگیری از گرفتار شدن به دام حشرات در ه


2. تماس مستقیم با هتل
از پرسیدن سوالات زیاد برای جلوگیری از گرفتار شدن در دام حشرات، خجالت نکشید. ممکن است خود شما نیز در گذشته با چنین مشکلی روبرو شده باشید، پس از پرسیدن دریغ نکنید. تنها با یک هتل نیز تماس برقرار نکنید. برای اینکه به نتیجه ای بهتر برسید، چندین هتل را مد نظر داشته باشید.

 نکات بسیار مهم برای جلوگیری از گرفتار شدن به دام حشرات در ه


3. گزینه های دیگر در نظر بگیرید
اگر در حال سفر به مکانی هستید که در آنجا با کسی آشنا دارید، در مورد ماندن در هتل های سنتی بپرسید. ماندن در این مکان ها با خانواده از استرس شما می کاهد و همچنین سفر را لذت بخش تر می کند. همچنین می توانید ماندن در کمپ را نیز امتحان کنید. بسیاری از این چادرها گرم و نرم، تمیز، دارای حمام و نرخ مناسبی نیز هستند.

هنگام ماندن در هتل

1. بازرسی تشک
اگر مانند آن دسته از افرادی هستید که با ماندن در طبیعت دچار خارش بدن می شوید باید بدانید که این مشکلات در اتاق های هتل نیز می تواند برای شما پیش بیاید. همین که وارد اتاق شدید، زیر تخت، کمدها، مبلمان و زیر فرش را مورد بازرسی قرار دهید.
اگر با حشرات ریز (ساس)، مدفوع حشرات و یا بوی کپک روبرو شدید، سریعا اتاق را ترک کنید.

نکات بسیار مهم برای جلوگیری از گرفتار شدن به دام حشرات در ه

2. بازرسی مبلمان
تمام قسمت های مبل و همچنین وسایل موجود در اتاق، مخصوصا آنهایی که نزد تخت قرار داده شده اند را مورد بررسی قرار دهید. حتی دیدن آثاری بر روی دیوار نیز حائز اهمیت است.

نکات بسیار مهم برای جلوگیری از گرفتار شدن به دام حشرات در ه

3. نگهداری چمدان ها
همیشه چمدان ها را تا قبل از اتمام بازرسی روی زمین قرار ندهید. می توانید آنها را روی قفسه و یا صندلی قرار دهید. چمدان را همیشه به دور از مبلمان و تخت نگهداری کنید.


4. بررسی لباس ها
همیشه لباس ها را آویزان کنید و از پرتاب کردن آنها بر روی زمین خودداری کنید. هنگام پوشیدن پیراهن نیز، ابتدا یقه ی آن را چک کنید و بعد بپوشید.

5. هشدار به هتل
در صورت شک به اتاق، بلافاصله مشکل را با مسئولین و کارکنان هتل در میا بگذارید و از انها بخواهید که شما را به یک اتاق دیگر انتقال دهند.

هنگام بازگشت به خانه

1.بازرسی چمدان ها
قبل از ورود به خانه، چمدان ها را باز کنید. چمدان و لباس ها را به خوبی مورد بررسی قرار دهید و اگر با بوی بد، حشره و یا تخم های ریز و کوچک برخورد کردید، جدا از آوردن چمدان ها به خانه خودداری کنید. اگر چمدان رنگ تیره ای دارد باید بدانید که مشاهده این موجودات و یا آثار آنها مشکل تر می شود پس با دقت و حوصله ی بیشتری اینکار را انجام دهید.

 نکات بسیار مهم برای جلوگیری از گرفتار شدن به دام حشرات در ه

1

2. باز کردن و شستن
بعد از رسیدن به خانه، باز هم از پرتاب کردن لباس ها در هرجایی و بر روی زمین خودداری کنید. بلافاصله لباس ها را جمع کنید و در داخل ماشین لباس شویی قرار دهید. بعد از شستن، لباس ها را در معرض آفتاب برای چند ساعت، به خوبی خشک کنید.

 نکات بسیار مهم برای جلوگیری از گرفتار شدن به دام حشرات در ه


3. بررسی برای گزیدگی
اگر احساس خارش می کنید و بر روی دست ها، پاها و بدن، برجستگی های قرمز را مشاهده می کنید، بدانید که مورد آسیب حشرات قرار گرفته اید. در صورت مشاهده، سریعا به دکتر مراجعه کنید و برای درمان اقدام کنید.

کوله پشتی

اخبار مرتبط:

14 نکته برای اقامت در هتل

نکاتی مهم برای کم کردن هزینه های هتل و اقامت

نکات مهمی که برای انتخاب هتل خوب باید بدانید!!

نکات مهمی که قبل از رزرو هتل بهتر است بدانید!!!

اصول مهم انتخاب هتل مناسب در سفرخارجی+ عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار