X بستن تبلیغات
5. Fixed

منافی: پرسپولیس مهاجم شش‌دانگ می‌خواهد

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت که این تیم باید از بین رضا نورمحمدی و محسن بنگر یک نفر را حفظ می‌کرد.

خبرگزاری تسنیم: جواد منافی در مورد عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات گفت: برانکو در این دو سال باتجربه‌تر شده و حالا شناخت کامل از پرسپولیس و نقاط ضعف و قوت تیمش دارد. او و همچنین مسئولان باشگاه عملکرد خوبی در جذب بازیکن داشتند و ضعف‌های فصل گذشته را تا حدودی برطرف کردند.

مربی پیشین پرسپولیس ادامه داد: با جدایی کفشگری، اعتقاد من این است که پرسپولیس در پست هافبک دفاعی نیاز به جذب بازیکن دارد چون باید در سه جبهه بجنگد در ضمن این تیم باید یک دفاع وسط خوب را هم جذب کند. پرسپولیس باید از بین بنگر و نورمحمدی یک نفر را حفظ می‌کرد و باید وضعیت این دو بازیکن زودتر مشخص می‌شد. الان هم باشگاه دنبال خلیل‌زاده است ولی بعید می‌دانم سپاهان رضایت نامه این بازیکن را بدهد.

منافی خاطرنشان کرد: پرسپولیس با جدایی بنسون و طارمی، نیاز به یک مهاجم شش‌دانگ و گلزن هم دارد. تمام آرزوی هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس این است که این تیم در فصل آینده تیم پرقدرتی داشته باشد و امیدوارم شاهد قهرمانی پرسپولیس باشیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار