بمب مدنظر استقلال، پرسپولیسی است!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در زیر مصاحبه ای از حاج صفی مشاهده می کنید که در تاریخ 31 خرداد سال 90 انجام شده است. مصاحبه ای که ستاره سپاهان رسما در آن اعلام کرده یک پرسپولیسی است. در بخشی از این مصاحبه آمده؛

گفتي اگر در سال 87 به عنوان يك پرسپوليسي يا استقلالي زننده آن گل آن هم در سن 17 سالگي و در يك بازي حساس مي‌شدي، رسانه‌ها بيشتر به تو بها مي‌دادند. حالا به خاطر اين قضيه دوست نداري روزي حضور در يكي از اين دو تيم را تجربه كني؟

نه. چون به يكي از اين دو تيم بروي خواه ناخواه وارد حاشيه مي‌شوي و من هم اصلا حاشيه را دوست ندارم. به عقيده من حاشيه ول كن بازيكناني كه در استقلال يا پرسپوليس حضور دارند نيست. همانطور كه گفتم دوست ندارم زياد با رسانه‌ها در ارتباط باشم و شايد به همين دليل هم طي اين چند سال، دو بار دعوت عادل فردوسي‌پور را براي حضور در برنامه نود رد كردم.


مي‌خواهي بگويي بازيكنان بزرگ نبايد به استقلال يا پرسپوليس بروند؟
من كاري به ساير بازيكنان ندارم و فقط نظر شخصي خودم را عنوان كردم. دوست ندارم وارد حاشيه شوم، پس هيچ‌وقت استقلالي يا پرسپوليسي نمي‌شوم و اگر در ايران باشم، فقط براي سپاهان بازي مي‌كنم. البته اين را هم بگويم كه از بچگي پرسپوليسي بودم، ولي مصلحت بود به اين تيم نروم.

116

بانک ورزش

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار