X بستن تبلیغات
5. Fixed

قبل از کنفرانس مایکروسافت: یک فایل گیف از Dead Rising 4 لو رفت

به تازگی تصویر گیف از بازی آینده ی Dead Rising 4 لو رفته است در این عکس ها ما شخصیت اصلی از سری اول ، Frank West را نمایش می دهد. او می تواند سلاح های عجیب و غریب داشته باشد که یکی از اصول بازی های Dead Rising می باشد

این تصاویر توسط کاریر به نام Wario64 پست شده است . این فردی است که سابقه ی خوب و صحیحی در لو دادن بازی ها دارد. هر چه که تا کنون گفته درست از آب در آمده است.

اطلاعاتی که در قبل از این بازی لو رفته بود ، Dead Rising 4 را در Willamette واقع در Colorado بود که در واقع لوکیشن بازی اصلی نیز است. علاوه بر این این بازی نیز در طول کریسمس رخ میدهد

فایل گیفی که شما آن را در زیر مشاهده می کنید ، کاراکتر اصلی را نشان می دهد که  در حال مبارزه با زامبی ها بوده و با درختی که دور آن چراغ های کریسمس است به مبارزه می پردازد. همچنین بر طبق گفت ها لباس این کاراکتر یک پوشش قدرتی است و چکشی خواهد داشت که با آن به مبارزه می پردازد.

شما می توانید تصویر این بازی را در زیر تماشا کنید

Dead Rising

به نظر می رسد که Dead Rising 4 برای Xbox One منتشر شود و راه خود را برای عرضه ب رروی PC نیز باز کند . همانطور که می دانید بازی قبلی در این فرانچایز انحصاری پلتفرم های مایکروسافت بود.

شاید Dead Rising 4 نیز جزیی از برنامه ی Project Helix باشد که در آن مایکروسافت قصد دارد تا همه ی بازی های عالی خود را بر روی کنسول ها و پی سی منتشر کند.

Capcom در طول جلسه ی مالی خود اعلام کرد که سه بازی اعلام نشده را در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد کرد. انتظار می رود که یکی از این بازی ها ۴ میلیون نسخه بفروشد . شایعات همچنین میگویند که Resident Evil 7 در E3 2016 اعلام می شود

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار