X بستن تبلیغات
5. Fixed

فعالیت‌های پیشگیرانه مصرف مواد مخدر در استان بوشهر تقویت شود

به گزارش خبرنگار مهر، فتح الله حقیقی ظهر دوشنبه در نشست ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر اظهار داشت: مواد مخدر عامل بسیاری از آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق و همچنین وقوع جرایم مختلف است و این موضوع اهمیت مبارزه با مواد مخدر را بیشتر می‌کند.

وی بر لزوم تقویت فعالیت‌های پیشگیرانه مصرف مواد مخدر در استان بوشهر تاکید کرد و ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد در دستور کار است و همراهی و هماهنگی لازم با این نهادها انجام می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر افزود: در ماه مبارک رمضان هستیم و روحانیون باید از فرصت این ماه مبارک برای آگاه سازی جوانان و نوجوانان در مورد خطرات و آسیب‌های مواد مخدر استفاده کنند.

وی بر لزوم انجام فعالیت‌های مناسب برای مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از شیوع این آسیب تاکید کرد و ادامه داد: یکی از برنامه‌های امسال ما توانمندسازی سمن‌های فعل در عرصه مبارزه با مواد مخدر است.

حقیقی خواستار حمایت دستگاه‌های اجرایی از سازمان‌های مردم نهاد در این زمینه شد و اضافه کرد: رسانه‌ها نیز نقش بسیار مهمی در فرهنگ‌سازی برای مقابله با مواد مخدر دارند و باید برنامه‌های خود را در این زمینه اجرا کنند.

وی بیان کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر در منطقه پارس جنوبی راه‌اندازی شده است که می‌تواند نقش مهمی در مقابله با این آسیب در قطب انرژی کشور داشته باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار