تخصیص۶۳۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های بندری در استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی بنادر و دریانوردی استان بوشهر، محمد مهدی بنچاری در نشست بررسی طرح‌های بندری در استان بوشهر گفت: اعتبارات ملی متمرکز بودجه تخصیصی برای اجرای طرح‌های بندری استان بوشهر از ۲۳۰ میلیارد ریال به ۶۳۰ میلیارد ریال افزایش یافت.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزود: این اعتبار در طرح‌های توسعه‌ای بنادر مختلف استان بوشهر تخصیص یافت و این در حالی است که طرح‌های بندری نیز به استثنای اعتبارات ملی از محل دیگر اعتبارات و مشارکت بخش خصوصی در استان بوشهر اجرا شده است.

بنچاری با بیان اینکه جزیره نگین به عنوان پسکرانه بندر بوشهر محسوب می‌شود اظهار داشت: جزیره نگین بوشهر در حال حاضر دارای مساحتی حدود ۴۰ هکتار است که مهم تا ۴۰۰ هکتار قابل توسعه است.

وی با بیان اینکه طرح توسعه بندر بوشهر در جزیره نگین با شش هزار میلیارد ریال اجرا شده است گفت: پایانه کانتینری، پایانه مواد فله مایع و پایانه چند منظوره سه بخش طرح توسعه بندر بوشهر است که در جزیره نگین ساخته می‌شود. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار