حجت اشرف زاده: کدام رقابت؟ همه چیز دلی است

حجت اشرف‌زاده

حجت اشرف‌زاده

«حجت اشرف زاده» خواننده آلبوم «ماه و ماهی» ماه رمضان امسال با آهنگ تیتراژ ۳ برنامه تلویزیونی با نام های «عقیق»، «شیدایی» و قطعه ای در شبکه خراسان حضور دارد. «عقیق» قطعه ای است که ترانه ی آن سروده «عالیه محرابی» و ملودی و تنظیم آن کاری از «مجتبی حبیبی» است.

عقیق و تجربه نزدیکی به فطرت
خواننده  آلبوم «ماه و ماهی» در رابطه با این قطعه به «موسیقی ما» گفت: «اگر به برنامه تلویزیونی «عقیق» با دقت نگاه کنید، متوجه می شوید که این برنامه متعلق به حال و هوای انسان هایی است که در دنیایی بیگانه به سر می بردند و از فضایی به عارفانه های معنوی که همیشه در نزدیکی آن ها بوده، رسیدند. اینجاست که کسانی به آن برنامه دعوت می شوند که از تجربه نزدیک شدن به پروردگار و حالات فطری شان می گویند.»

شیدایی؛ آواز ایرانی با موسیقی الکترونیک
اشرف زاده در ادامه نیز به معرفی تیتراژ برنامه «شیدایی» و توضیحات این قطعه بدین شکل پرداخت: «قطعه «شیدایی» ترکیبی از موسیقی الکترونیک و ایرانی است که ملودی کاملا” ایرانی و سنتی آن در بخش آواز دشتی با سازهای الکترونیک به شکل متفاوتی توسط «افشین عزیزی» و خودم ساخته، تنظیم و میکس و مستر شده است. ترانه این کار که از سروده های «احمد امیرخلیلی» نیز دارای فضایی عاشقانه و معنوی در باب ماه مبارک رمضان است. «شیدایی» یک برنامه اجتماعی و خانوادگی است که نگاه متفاوتی به واقعیت های اجتماعی و زندگی اشخاص دارد. در این برنامه حتی با نگاه متفاوتی به معضلی به نام بزهکاری پرداخته می شود تا به حرمت این ماه عزیز به صورت چشمگیری در جامعه کاهش پیدا کند. تلاش کردیم که اثری یا این محتوا و حال و هوایی متفاوت تولید کنیم.»

شهرباران
او در ادامه نیز در پاسخ به چگونگی حس و حال و تجربه کار در ماه مبارک رمضان و حضورش به عنوان مهمان در روزهای آتی در برنامه «شهر باران» به «موسیقی ما» گفت: « همیشه در کارهایی که تولید می کنم به خروجی کارم توجه می کنم. در بعضی مقاطع کارهایی را انجام می دهیم که آن ها را کارهای دلی می نامیم. مثل اینکه من سالی یک بار قطعه ای به ساحت مقدس امام رضا (ع) تقدیم می کنم. تجربه ماه مبارک رمضان هم بدین شکل است. تمام دوستانی که در این ماه مبارک برای برنامه های مختلف آثاری را تولید می کنند هم همین حس را دارند که متاسفانه گاه توسط عده ای در شبکه های مجازی نگاهی رقابتی به این موضوع به وجود می آید که من معتقدم جز رفاقت چیزی نیست و هدف ایجاد حال خوب در مخاطب است.»

آلبوم جدید با گروه قبلی و چهره های جدید
خواننده «ماه و ماهی» در پایان نیز خبر از روند تولید آلبوم جدیدش و همچنین برگزاری کنسرت هایش داد: « فعلا” عجله ای برای انتشار آلبوم جدیدم ندارم. چرا که آلبوم «ماه و ماهی» اتفاق خوشایندی برای من و تیم سازنده آن بود. تیمی که در آلبوم جدید نیز با هم همکاری خواهیم داشت. «آرش بیات» و «امیر بیات» مجددا” در بخش موسیقی و «علیرضا بدیع» نیز در بخش شعر حضور خواهند داشت که به جمع این دوستان چهره های سرشناس دیگری در بخش شعر و ترانه و موسیقی از جمله «فاضل نظری»، «محمد علی بهمنی»، «احمد امیرخلیلی»، «عباس محمدی»، «بهروز صفاریان»، «حمید اکبرزاده»، «افشین عزیزی»، «مجتبی حبیبی» و همچنین از ترانه سرایان نوظهور اضافه خواهند شد. این آلبوم حس و حال جدید و کارهای متفاوتی خواهد داشت. از سوی دیگر کنسرتی با رپرتوار متفاوت تر ار برج میلاد نیز به روی صحنه خواهیم برد.»

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار