X بستن تبلیغات
5. Fixed

پوشش زنده ی کنفرانس مایکروسافت در E3 2016

کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت امروز ساعت ۹:۰۰ شب به وقت ایران آغاز خواهد شد و این شرکت در آن اطلاعات بسیاری به اشتراک می گذارد.

اینشرکت در قبل گفته بود : ما هیجان زده ایم که دوباره E3 بازگشته است و ما در آن حضور خواهیم داشت.ما در کنفرانس خود در این رویداد اطلاعات بیشتری از بازی های دیگر خود و هم چنین عناوینی که در اواخر سال ۲۰۱۶ معرفی می شوند به همراه اطلاعات فراتر از آن را به اشتراک خواهیم گذاشت.جلسات اصلی ما در ساعت ۹ صبح (به وقت پاسیفیک) در روز دوشنبه ۱۳ ژوئن آغاز خواهد شد.

 به جز این توضیحات دیگر اطلاعات بیشتری از کنفرانس این شرکت در دسترس نیست و نمی دانیم در آینده چه خبر هایی قرار است بشنویم. با این حال این را می دانیم که در این کنفرانس اطلاعات بیشتی در رابطه با آپدیت جدید سالگرد Xbox One و ویژگی های جدید آن به دست می آوریم.

ماه گذشته رئیس Xbox آقای فیل اسپنسر گفت که در طول برگزاری کنفرانس مایکروسفات در E3 2016 بیشتر درباره ی این آپدیت جدید توضیح خواهد داد.او در این باره چنین گفت : تیم ما هم اکنون در حال انجام یک کار بزرگ است که در آینده ویژگی های برجسته تری از آن را معرفی می کنیم.

به محض شروع کنفرانس این رویداد در کانال تلگرام بازی تاک و همچنین وب سایت ما گزارش می شود

گوش به زنگ باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار