پتروشیمی ایلام تکلیف خرید خوراک پالایشگاه گاز را روشن کند

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسین ثمری ظهر دوشنبه در دیدار با استاندار ایلام اظهار داشت: فعالیت پالایشگاه با شرکت پتروشیمی گره خورده است و انتظار می رود شرکت پتروشیمی ایلام تکلیف خرید خوراک پالایشگاه را روشن کند.

وی گفت: پالایشگاه گاز ایلام دارای چند مشکل مربوط به زمان طراحی است که رفع آنها در دستورکار مسؤلان است.

معاون عملیات شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اینکه سیاست شرکت گاز ایران دورکاری نیست، اظهار داشت: مسئولان شرکت گاز همواره در محل فعالیت شرکت حضور فعال دارند.

وی همچنین با اشاره به اظهارات استاندار در زمینه گازرسانی به مناطق روستایی استان ایلام گفت: این امر با جدیت پیگیری می شود.

مدیرعامل شرکت پالایشگاه ایلام نیز در این دیدار با اشاره به سطح تولیدات شرکت، گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در تلاش هستیم تولید را به سطح پایدار برسانیم.

سیروس امیری، درخصوص مشکلات زیست محیطی پالایشگاه اظهار داشت: مشکل زیست محیطی پساب فاضلاب و ضایعات پالایشگاه برطرف شده و رفع مشکل آلودگی هوا نیز در حال انجام است.

امیری با اشاره به اینکه ۹۵ درصد خوراک LPG پالایشگاه در حال حاضر سوزانده می شود، گفت: شرکت هایی در زمینه خرید LPG پالایشگاه با تضمین فروش ۳-۲ ساله در حال رایزنی هستند، و امید است شرکت پتروشیمی ایلام نیز تکلیف خرید خوراک موردنیاز خود از پالایشگاه را روشن کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار