کمیته ملی المپیک هیچ تفاهم نامه همکاری با آژانس های مسافرتی ندارد

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : کمیته المپیک با تاکید بر اینکه فقط مسئولیت اعزام کاروان ایران به بازیهای المپیک را دارد اعلام کرد که برای سفر علاقمندان به ریو هیچ تفاهمنامه ای با آژانس یا تورهای مسافرتی امضا نکرده است.

 با توجه به نزدیک بودن بازیهای المپیک ریو و همچنین ابراز تمایل برخی هموطنان و تماشاگران عزیز جهت سفر به برزیل و دیدن این رقابتها، به آگاهی می رساند کمیته ملی المپیک بر حسب وظیفه ذاتی خود تنها مسئولیت اعزام مسئولین، مربیان و ورزشکاران کشورمان به بازیهای المپیک ریو را بر عهده داشته و تمام تمرکز و برنامه های خود را در این زمینه معطوف کرده است تا کاروان ورزشی کشورمان به بهترین نحو راهی این آوردگاه بزرگ ورزش جهان شود.

لذا  طبق روال گذشته کمیته ملی المپیک برای سفر هموطنان و علاقه مندان به بازیهای المپیک ریو 2016هیچگونه تفاهنامه همکاری با هیچ آژانس و یا تور مسافرتی در داخل و حتی خارج از کشور به امضاء نرسانده است.
بدیهی است هر گونه بهره برداری آژانسها و یا تورهای مسافرتی از نام و لوگوی کمیته ملی المپیک در تبلیغات و شعارهای خود برای جذب علاقه مندان سفر به المپیک ریو، غیر قانونی بوده و تحت پیگیرد حقوقی قرار خواهند گرفت.

همچنین از هموطنان عزیز و علاقمندانی که برای دیدن رقابتهای المپیک ریو، قصد سفر به برزیل را دارند انتظار می رود،تحت تاثیر تبلیغات آژانسهای مسافرتی مبنی بر همکاری با کمیته ملی المپیک قرار نگیرند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار