رودست عجیبی که پرسپولیس خورد/ ملی پوش پرسپولیسی استقلالی می شود؟!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در حالی که برانکو ایوانکوویچ و پرسپولیسی ها گمان می کردند محمد حسین کنعانی زادگان پس از پایان خدمت سربازی اش به دلیل داشتن قرارداد با پرسپولیس باید به این تیم برگردد اما امروز مشخص شد که این بازیکن جوان پیش از رفتن به ملوان برای گذراندن خدمتش، قراردادش با پرسپولیس به اتمام رسیده است و دیگر بازیکن این تیم به حساب نمی آید.

مصطفی شهبازی، مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ضمن تایید این خبر اظهار داشت: قرارداد کنعانی زادگان با پرسپولیس پیش از رفتنش به ملوان و در پایان فصل 93 به اتمام رسید و او دیگر بازیکن این تیم به حساب نمی آید.

با این حساب برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس که حساب ویژه ای روی این مدافع 23 ساله باز کرده بود و به خاطر او بازیکنانی چون بنگر و نورمحمدی را رد کرده بود به نوعی رودست خورد و باید در مدت زمان باقی مانده تا پایان نقل و انتقالات یکی از دو سهمیه باقیمانده اش را به یک مدافع اختصاص دهد یا به جای گرفتن بازیکن خارجی در پست دفاع چپ یا فوروارد یک دفاع مرکزی به خدمت بگیرد.

116

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار