قتل ۴۶۴ داعشی در ۲ سال به جرم فرار و خیانت

به‌ گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو به‌ نقل از باس نیوز، ارتش آمریکا در بیانیه‌ ای اعلام کرد که‌ گروه‌ تروریستی داعش در دو سال گذشته‌ ۴۶۴ عضو خویش را به‌ جرم خیانت و فرار از جبهه‌ های جنگ به‌ قتل رسانده‌ است.

بر اساس این گزارش، ارتش آمریکا با انتشار یک بیانیه‌ و به‌ نقل از ژنرال «کریس گارفر» در عراق، اعلام کرد که‌ گروه‌ تروریستی داعش دچار کشمکش و جنگ داخلی شده‌ است.

در این بیانیه‌ آمده‌ است که‌ فرماندهان ارشد داعش دست به‌ کشتار فرماندهان رده‌ پائین داعش زدند و به‌ همین دلیل مابین جنگجویان داعش جنگ داخلی آغاز شده‌ که‌ تنها در چند هفته‌ گذشته‌ ۲۵ عنصر داعشی در زدوخورد داخلی به‌ قتل رسیدند.

همچنین در این بیانیه‌ اشاره‌ شده‌ است که‌ گروه‌ تروریستی داعش در طول دو سال گذشته‌ ۴۶۴ عضو تروریست خویش را به‌ دلایل مختلفی همچون فرار از جنگ و جاسوسی کردن برای دشمن به‌ قتل رسانده‌ است.

گافر در ادامه‌ می افزاید که‌ داعش در پنج ماه‌ نخست سال ۲۰۱۶، ۴۰ عضو خویش را در دیرالزور سوریه‌ و ۵۰ عنصر دیگر خویش را در شهر موصل اعدام کرده‌ است، به‌ اضافه‌ کشتن یک فرمانده‌ ارشد و ۱۲ تن دیگر از اعضای تروریست خویش.

در انتهای این بیانیه‌ تاکید شده‌ است که‌ داعش ۴۵ درصد از مناطق اشغال شده‌ را از دست داده‌ است و پیوستن افراد خارجی به‌ این گروه‌ به شدت کاهش یافته‌ است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار