DLC جدید Doom معرفی شد | E3 2016

بتسدا به تازگی محتوای قابل دانلودی را برای بازی جدید و اول شخص خود ، Doom معرفی کرده است .

این خبر در رویداد E3 2016 امروز صبح آنها منتشر شد. نام این DLC جدید Unto The Evil است. این پک DLC شامل نقشه های چند نفره جدید ، یک شیطان تازه ، زره جدید ، ایموت های مختلف و .. است. این محتوا تا چند ماه دیگر منتشر می شود .

بتسدا همچنین اعلام کرد که آپدیت جدید در ماه جدید عرضه می شود و برای همه ی بازیکنان Doom رایگان است. بخش چند نفره ی جدید دو حالت جدید دریافت می کند : یک حالت گرفتن پرچم (capture-the-flag) به نام Exodus و یک حالت مالتی زون به نام Sector .همچنین حالت های رایگان بیشتر نیز در دسترس است که شامل بخش کلاسیک deathmatch هم می شود.

علاوه بر موارد فوق ، قرار است ویرایشگر مراحل بازی Doom یعنی SnapMap  نیز یک آپدیت دریافت کند . پس از آن شما در این برنامه ماژول های جدید ، ویزگی ها و قابلایت های متعددی را خواهید دید. در این راستا نیز ناشر به بازیکن ها قول داده که تجربه ی صحیح ایجاد بخش تک نفره را به آنها بدهد.

Doom در ماه ی منتشر شد و در آن زمان با نقدهای مثبت و استقبال کاربران مواجه گشت. هم اکنون منتظر محتواهای بیشتر برای این عنوان برزخی هستیم .

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار