اخذ مجوز برگزاری ۱۴ دوره تخصصی دریایی در جزیره خارگ

علی احد پور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اخذ مجوز برگزاری ۱۴ دوره تخصصی دریایی، اظهار کرد: برای اولین بار در کشور یک شرکت این تعداد مجوز برگزاری دوره‌های تخصصی دریایی از سازمان بنادر و دریانوردی اخذ کرده است.

وی افزود: برگزاری این دوره‌ها علاوه بر افزایش دانش شغلی و تخصصی کارکنان حوزه دریایی، بهره‌وری و اثربخشی بیشتر در انجام وظایف ایجاد کرد و انطباق بیشتر با استانداردهای آموزشی، گواهینامه‌ای دریانوردان شرکت پایانه‌های نفتی ایران در برابر سازمان‌های متولی و نظارتی مرتبط را به همراه داشت.

احدپور یادآور شد: اخذ مجوز برگزاری دوره‌های تخصصی دریایی در خارگ که با پیگیری‌های عملیات و آموزش با سازمان بنادر و دریانوردی صورت گرفت، علاوه بر صرفه‌جویی‌ها و مزایای مستقیم و بسیار، باعث شناسایی و پررنگ شدن اعتبار شرکت پایانه‌ها به عنوان دارنده یکی از بزرگترین واحدهای عملیاتی، دریایی و آموزشی است.

رئیس آموزش شرکت پایانه‌های نفتی ایران درباره اثربخشی دوره‌های دریایی برگزار شده برای کارکنان شرکت پایانه‌های نفتی ایران خاطرنشان کرد: تجربه بالا و آموزش‌های دوره‌ای در زمینه خدمات دریایی و فعالیت‌های تخصصی، سبب شده تا از کارکنان شرکت پایانه‌های نفتی ایران به‌عنوان یک برند بین‌المللی در صنعت دریایی جهان یاد شود.

به گزارش خبرنگار مهر، جزیره خارگ در استان بوشهر میزبان بزرگترین پایانه نفتی ایران است و بیش از ۹۰ درصد صادرات نفت ایران از طریق این جزیره انجام می‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار