X بستن تبلیغات
5. Fixed

رحیمی: از عملکردم در فینال راضی نیستم

حسن رحیمی می گوید با وجود پیروزی در مسابقه فینال، از عملکردش مقابل رقیب روسی راضی نیست.

به گزارش ایسنا، حسن رحیمی پس از قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت های جام جهانی، اظهار کرد: خدا را شکر با وجود این که در آمادگی کامل بسر نمی بردم توانستم مقابل حریفانم در این رقابت ها به پیروزی برسم.خوشحالم که بار دیگر توانستیم به عنوان قهرمانی جام جهانی برسیم و دل مردم را شاد‌کنیم.

آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم ایران افزود: در شرایطی پا به این رقابت ها گذاشتیم که در تمرینات استقامتی بودیم و تمرینات سرعتی در دستور کار تیم نبود. با هدف محک هر چه بیشتر برای حضور در المپیک به جام جهانی آمدیم و شرکت در این مسابقات باعث آشنایی هر چه بیشتر با نقاط ضعف و قوتمان شد.

وی در پایان درباره عملکرد خود نیز گفت:هر چند که خادم از عملکرد من در دیدار فینال ابراز رضایت کرد اما خودم از عملکردم در دیدار نهایی مقابل حریف روس راضی نیستم، چرا که باید خیلی بهتر از این ها کشتی می گرفتم. فقط با هدف برای ارزیابی‌ خودم به جام جهانی آمده بودم و دوست داشتم با بهترین‌ها در وزن خودم کشتی بگیرم، اما با وجود اینکه شرایط بدنی خوبی نداشتم تمام تمرکزم پیاده کردن برنامه‌هایی بود که در این مدت روی آنها کار کرده بودم و خدا را شکر نتیجه هم گرفتم.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار