قرار تجمع استقلالی ها در بهارستان + عکس

قرار تجمع استقلالی ها در بهارستان + عکس

به گزارش کرمان خبر به نقل از فرهنگ نیوز/اعتراض رو به افزایش استقلالی ها به مجلس کشیده می شود. هواداران استقلال قصد دارند بعد از تجمع مقابل درب وزارت ورزش ،این بار مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کنند.

 هواداران تیم استقلال تهران که به شدت از تصمیمات وزیر ورزش و جوانان در این چند وقت اخیر ناراضی بوده و آن را متمایل به تیم رقیب می دانند، قصد دارند اعتراض خود را به گوش نمایندگان مجلس شورای اسلامی برسانند.

در همین راستا هواداران تیم استقلال در فضای مجازی با انتشار عکس فوق قصد دارند فردا در میدان بهارستان حضور یافته و از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بخواهند که به این وضعیت نابرابر رسیدگی نمایند.

جالب اینجاست که هواداران تیم استقلال خواهان برکناری یا استیضاح وزیر ورزش و جوانان هستند و باید دید عکس المعل مجلسی ها به این اعتراضات چه خواهد بود؟

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار