X بستن تبلیغات
5. Fixed

زمان پخش تکرار برنامه «ماه عسل» مشخص شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در شرایطی که شش شب از پخش برنامه «ماه عسل» از شبکه سه سیما می‌گذرد بازپخش و تکراری برای این برنامه درنظر گرفته نشده بود و احسان علیخانی در پاسخ به درخواست‌های مکرر مخاطبان برنامه‌اش تنها با توضیح کوتاهی جمعه شب عنوان کرد که کنداکتور شبکه شلوغ است و هنوز برنامه ریزان شبکه نتوانستند برای پخش تکرار «ماه عسل» جایی پیدا کنند.

اما با برنامهریزی انجام شده «ماه عسل» از فردا تکرار دارد و تکرار این برنامه از شبکه سه سیما پخش خواهد بود و مقرر شده است که در ساعت ٨ صبح بازپخش شب گذشته آن روی آنتن رود.

احسان علیخانی شب گذشته در برنامه بعد از دعوت به چالش پیدا کردن قهرمان‌های خاموش که به طرحی اختصاص دارد که مردم در آن آدمهایی را در قالب فیلم ده دقیقه‌ای معرفی می‌کنند که داستان‌های پرفراز و نشیب و جذاب دارند فراخوانی تازه را در برنامه‌اش اعلام کرد. او از مخاطبان «ماه عسل» خواست که مانند سال  گذشته تیتراژ «ماه عسل» را بخوانند و برای پخش در برنامه ارسال کنند.

«ماه عسل» با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی هرشب در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.


انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار