X بستن تبلیغات
5. Fixed

باشگاه گیاهان خانگی در اصفهان تشکیل شد

سعید امامی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کمیته فرهنگ شهروندی در قالب یک کار نمادین با عنوان «به هواداران باشگاه گیاه خانگی بپیوندید» به ارائه موضوع گل و گیاه پرداخته است.

وی بیان داشت: ۳۰۰ تابلوی تبلیغات شهروندی از ۱۶ خردادماه به مدت ۱۵ روز به موضوع گل و گیاه اختصاص یافته است.

دبیر کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان اظهار داشت: با توجه به اینکه گل‌ها و گیاهان همچون ورزش موجب نشاط روح و جسم می‌شود در این دوره از تبلیغات شهری موضوع گل و گیاه به سبک ورزشی طراحی شده و همچنین در یک کار نمادین با عنوان «باشگاه گیاهان خانگی» به بیان اهمیت گل و گیاه به شهروندان می‌پردازد.

وی افزود: کمیته فرهنگ شهروندی وابسته به سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با طراحی یک قاب مزین به گل و گیاه و قرار گرفتن در سه مکان باغ غدیر، میدان امام و بوستان امام رضا به ارائه توضیحاتی در خصوص گل و گیاه خانگی پرداخته تا شهروندان را به استفاده بیشتر از گل و گیاه تشویق کند.

امامی تصریح کرد: هر یک از شهروندان با حضور در قاب نمادین گل و گیاه و گرفتن عکس یادگاری به باشگاه هواداران گیاه خانگی می‌پیوندند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار