دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام در برنامه تلگرام + آموزش

نرم افزارهای زیادی برای دانلود کردن عکس و فیلم از اینستاگرام معرفی شده که بعضی از آن ها هزینه بردار هستند و بسیاری از آن ها به صورت رایگان ...

نرم افزارهای زیادی برای دانلود کردن عکس و فیلم از اینستاگرام معرفی شده که بعضی از آن ها هزینه بردار هستند و بسیاری از آن ها به صورت رایگان ارائه می شوند .
 
در این گزارش یک ترفند کاربردی برای دانلود تصاویر و ویدیوهای اینستاگرام ارائه شده است . شما می توانید با یک روباتی در تلگرام این کار را به راحترین و بهترین حالت ممکن انجام دهید . 
 
آموزش دانلود فیلم و عکس اینستاگرام از تلگرام : 
 

مرحله اول :

ابتدا روبات instasave_bot@ را در تلگرام خود اضافه کنید . برای اضافه کردن این روبات باید ابتدا متن instasave_bot@ را برای یکی از دوستانتان ارسال کنید و سپس روی آن کلیک کنید . 

pdyvayjs4yr1hffjb7wm.png

مرحله دوم :

زمانی که وارد روبات شده گزینه استارت را بزنید .

wqhsh178lupg723fsfr.jpg

پس از زدن گزینه استارت :

coznwd43fzmtfyfcp8j.jpg

pdyvayjs4yr1hffjb7wm.png

مرحله سوم :

به صفحه مربوطه در اینستاگرام بروید و مطابق تصاویر زیر لینک همان صفحه را کپی نمایید .

صفحه مورد نظر :

jj07p90wfpbk4wuz0jmv.jpg

گرفتن (link) یا (url) صفحه مورد نظر :

pzfvli4mh57vdy1albn.jpg

pdyvayjs4yr1hffjb7wm.png

مرحله چهارم :

مجددا به صفحه روبات در تلگرام مراجعه کرده، لینک را در محل تایپ (paste) کرده و برای آن ارسال نمایید و منتظر باشید تا روبات فایل مورد نظر را بفرستد . به همین راحتی می توانید فایل های داخل اینستاگرام را در گوشی به کمک تلگرام ذخیره کنید .

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار