۴۰میلیارد تومان پروژه مشارکتی در شهر شهریار اجرا می شود

علیرضا رضایت در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تلاش شورای شهر شهریار برای توسعه زیرساخت های شهری و عمرانی در این منطقه با تکیه بر ظرفیت های بخش خصوصی اظهار داشت:با عنایت به کاهش محسوس و تأثیرگذار درآمدها در حوزه مدیریت شهری، اتکا به سرمایه گذاری های عمومی راهکار و رویکردی سازنده در برون رفت از چنین بن بست ها و محدودیت هایی به شمار می رود.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:با عنایت به چنین ظرفیتی، شورای شهر شهریار با تدابیر و برنامه های اتخاذ شده، ۴۰ میلیارد تومان پروژه با مشارکت بخش خصوصی در برنامه های عمرانی لحاظ کرده که تحقق آن در شکوفایی و بالندگی این منطقه مهم در غرب استان تهران موثر خواهد بود.

رضایت گفت:یکی از اصلی ترین دغدغه های ما نیز به مسائل درآمدی معطوف می شود و به نظر می رسد در صورت حصول اهداف موردنظر در بخش تأمین درآمد شهری، بسیاری از برنامه ها و طرح های تنظیم شده به نحوی شایسته اجرایی خواهد شد.

وی افزود:خوشبختانه در چهارمین سال فعالیت شورای اسلامی شهر شهریار، اغلب بودجه و اعتبارات پیش بینی شده، تأمین شده و حتی در برخی مقاطع، فراتر از آن نیز پیش رفته است.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:البته در این عرصه، ابزارهایی نیز وجود دارد که فروش املاک شهرداری از نمونه های آن به شمار می رود و می توان با اتکای به آن در موارد و مواقع ضروری، اقدام به تأمین الزامات مورد نیاز کرد.

رضایت یادآور شد:پیش بینی برخی کارشناسان موید استمرار روند رکود مسکن در ماه های آینده است و با چنین اوصاف و شرایطی، تنها راهکار مطمئن برای پیشگیری از محدودیت های مالی و اعتباری، زمینه سازی و ایجاد انگیزه برای سرمایه گذاری بخش خصوصی است، اصلی که در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا نیز تأثیرات کاربردی و مثبت آن تجربه شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار