E3 2016| برای شرکت در نسخه ی بتای Titanfall 2 ثبت نام کنید

الکترونیک آرتز در کنفرانس خبری EA Play در نمایشگاه E3 2016 اعلام کرد که یک نسخه ی بتا برای بخش چند نفره ی بازی Titanfall 2 برگزار می شود که بخش هایی از گیم پلی بازی در آن قابل تجربه می باشد.

این نسخه ی بتا پیش از انتشار رسمی بازی آغاز شده اما تاریخ دقیقی برای آن هنوز در نظر گرفته نشده است, با این وجود به احتمال زیاد این نسخه ی بتا بر روی هر سه پلتفرم PS4, Xbox One و PC اجرا می شود.

البته به تازگی یک تریلر از گیم پلی بازی به اشتراک گذاشته شد که بخش هایی از قابلیت های موجود در بخش چند نفره ی Titanfall 2 را نمایش می دهد. اما تجربه ی آن برای علاقه مندان لذت دیگری دارد که این تنها توسط نسخه ی بتا ممکن می شود.

با توجه به توضیحاتی که از این نسخه ی بتا در وب سایت رسمی بازی Titanfall داده شده, استودیو Respawn با استفاده از بازخورد کاربران به این نسخه ی بتا می توانند تغییرات مختلفی بر روی آن انجام داده و Titanfall 2 را از جنبه های مختلف بدون نقص و متناسب با سلیقه ی علاقه مندان طراحی کنند.

این استودیو هم چنین توضیح داد که زیرساخت های آنلاین بازی نیز پس از آغاز این نسخه ی بتا مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که برای ورود و یا تجربه ی بخش چند نفره ی بازی مشکلی باشد, به سرعت برطرف خواهد شد.

هم اکنون اگر شما هم از طرفداران Titanfall 2 هستید و می خواهید تا در این نسخه ی بتا شرکت کنید, برای ثبت نام به این لینک مراجعه فرمایید.

لازم به ذکر است که بازی Titanfall 2 دارای بخش تک نفره هم می باشد که دارای قابلیت های بسیاری بوده و همانند نسخه ی اول از این فرانچایز داستانی زیبا و پر هیجان دارد.

Titanfall 2 برای انتشار در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۱۶ برابر با ۷ آبان برای پلتفرم های PS4, Xbox One و PC برنامه ریزی شده است و هم اکنون در حال توسعه می باشد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار