X بستن تبلیغات
5. Fixed

رحیمی: جام جهانی خیلی حساس بود

ملی‌پوش وزن اول تیم ملی کشتی آزاد گفت: برای کسب نتیجه در المپیک باید بیشتر روی نقاط ضعفم کار کنم.

خبرگزاری فارس: حسن رحیمی درباره عملکردش در جام جهانی کشتی آزاد و قهرمانی ایران گفت: خدا را شکر با شرایطی که داشتم کشتی‌های خوبی گرفتم و موفق به شکست حریف روس در فینال شدم. هرچند شرایط بدنی‌ام در شرایط استقامتی بود و آنچنان آماده نبودم، اما خوشحالم با این پیروزی سهمی در قهرمانی ایران داشتم.

وی در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از حریفانی که با آنها کشتی گرفت و یا نفراتی که با آنها کشتی نگرفت، چیست؟ گفت: فقط برای ارزیابی‌ خودم به جام جهانی آمده بودم؛ هرچند دوست داشتم با بهترین‌ها کشتی بگیرم، اما با وجود اینکه شرایط بدنی خوبی نداشتم تمام تمرکزم پیاده کردن برنامه‌هایی بود که در این مدت روی آنها کار کرده بودم و خدا را شکر نتیجه هم گرفتم.

دارنده مدال‌های طلا، نقره و برنز جهان تصریح کرد: البته کشتی‌ها در این دوره خیلی حساس شد، اما در مجموع آنطور که با کادر فنی و رسول خادم صحبت کردم از عملکردم رضایت داشتند، اما خودم از عملکردم در دیدار فینال مقابل حریف روس راضی نبودم چون مسابقه حساس شده بود کمی کار گره خورد. باید بیشتر روی نقاط ضعفم کار کنم تا در المپیک به مشکل نخورم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار