وقوع سه حادثه با 9 مصدوم در زنجان

به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"، جواد مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان از وقوع سه حادثه منجر به حضور پایگاه‌های امداد و نجات در محل سوانح طی امروز خبر داد و اظهار کرد: این سوانح 9 مصدوم داشته است.

وی واژگونی خودروی پژو 405 را یکی از سوانح اعلام و اضافه کرد: در این حادثه چهار جوان مصدوم شدند که همگی به بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان منتقل شده‌اند و گزارش‌ها از وخامت حال یکی از مصدومان این حادثه دارد.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان دلیل حادثه واژگونی خودروی 405 را سرعت بالا اعلام و تصریح کرد: این حادثه ساعت 17 و 10 دقیقه امروز به اورژانس اطلاع‌رسانی شده و دو پایگاه قائم و سهند برای انجام عملیات به محل اعزام شده‌اند.

مرادی دیگر حادثه امروز را مربوط به برخورد یک دستگاه خودروی پراید با دکه‌ای در مقابل دارالقرآن زنجان در ساعت 15 و 12 دقیقه اعلام و تاکید کرد: در این حادثه هم چهار سرنشین خانم این خودرو با مصدومیت‌های ایجاد شده راهی بیمارستان آیت‌الله موسوی شدند که در این حادثه هم کارشناسان پایگاه قائم و سهند در محل حضور یافته و امدادرسانی کرده‌اند.

وی دیگر حادثه رخ داده طی امروز را برق گرفتگی کارگر مشغول به کار در شهرک صنعتی روی زنجان عنوان کرد و ادامه داد: این کارگر از ناحیه دست، پا و صورت دچار سوختگی شده با حضور پایگاه جاده‌ای سهند به بیمارستان آیت‌الله موسوی منتقل شده است.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان تاکید کرد: مجهز بودن کارگر به تجهیزات ایمنی مانند دستکش موجب نجات جان وی شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار