‫12 تیر پلیس به وحشت آفرینی اوباش در پارک بی سیم پایان داد/«سعید سمور» دستگیر شد

رکنا:پسر اوباش قمه به دست که اقدام به وحشت آفرینی برای شهروندان در پارک بی سیم کرده بود، توسط ماموران پلیس پایتختدستگیر شد.

ساعت 19:23 هشتم خردادماه در پی خبر واصله مبنی بر تجمع اراذل و اوباش و حضور فردی با قمه در پارک بی سیم سریعا عوامل یگان  کلانتری 159 بی سیم  به محل اعزام شدند.

با حضور ماموران مشاهده شد فردی معلوم الحال درحالی که قمه در دست داشته در کنار وسایل بازی بچه ها در حال ایجاد مزاحمت برای اهالی و شهروندان است که در ابتدا به وی تذکر داده شد اما  متهم ضمن امتناع از تسلیم شدن شروع به جوسازی و برهم زدن نظم عمومی کرد.

ماموران به جهت مهار متهم و جلوگیری از وحشت شهروندان با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک 7تیر هوایی نمودند که متهم توجهی نداشته لذا با شنیدن صدای شلیک و رسیدن نیروی کمکی،متهم با مشاهده عوامل انتظامی در حالی که قمه در دست داشته متواری شد.

در ادامه ماموران به جهت دستگیری متهم اقدام به شلیک 4تیر هوایی دیگر کردند ولی متهم همچنان به فرار خود ادامه داد تا اینکه در خلال یک تعقیب و گریز پلیسی نفس گیر ماموران اقدام به شلیک یک تیر جنگی به سمت متهم کردند که به زانوی چپ وی برخورد و در نهایت متهم مهار و درحالیکه بیهوش به روی زمین افتاده بود، پس از دستگیری وی با هماهنگی بعمل آمده تحت الفظ توسط اورژانس  به بیمارستان هفتم تیر منتقل شد.

در بازرسی بدنی از متهم مقدار 8بسته حدودا یک گرمی مواد مخدر از نوع شیشه با لفافه ،یک قبضه قمه نیم متری با غلاف مربوطه ،یک دستگاه موتور سیکلت طرح هندا و یک عدد چماق چوبی جاسازی شده بر روی موتور کشف شد.

سرگرد محمد حسین امینی ، رئیس کلانتری 159 بی سیم درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:در تحقیقات صورت گرفته از متهم مشخص شد، وی سعید معروف به «سعیدسمور» نام دارد که از فروشندگان مواد مخدر محله طیب و نظام آباد بوده و اقدام به توزیع مواد مخدر می کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار