توسعه فرصت های شغلی در صدر برنامه های شهرقدس قرار دارد

محسن ضرغام در گفت و گو با خبرنگار مهر،با اشاره به تلاش دولت برای واگذاری امور به مردم اظهار داشت: تجربیات گذشته ثابت کرده چنین رویکردی حاوی ثمرات و مزایای بسیاری است و خروجی و دستاوردهای برجسته ای از آن حاصل خواهد شد.

فرماندار قدس گفت:در این شهرستان نیز تلاش می کنیم به عنوان نماینده دولت،این اصل خطیر و حائز اهمیت را در اولویت قرار دهیم که با تحقق آن،پیشبرد قابل توجهی در حصول اهداف از پیش تعیین شده ایجاد خواهد شد.

ضرغام عنوان کرد:یکی دیگر از اولویت های لحاظ شده در این شهرستان به توسعه فرصت های شغلی منتهی می شود که بدون تردید  نقشی برجسته در پیشگیری ازآسیب های اجتماعی و فرهنگی ایفا خواهد کرد.

وی افزود:مشکل اشتغال در شرایطی فعلی کشور و جامعه به دغدغه اصلی مردم و مسئولان تبدیل شده که شهرستان قدس نیز از این مشکلات مصون نبوده است.

فرماندار قدس عنوان کرد:علیرغم وجود برخی مشکلات،توانمندی ها و ظرفیت های سازنده و قابل توجهی نیز در این منطقه وجود دارد که با اتکای به آن می توان بسیاری از نارسایی ها و کاستی ها را رفع کرد.

ضرغام گفت:صنعت در این شهرستان،بستر و زمینه مناسبی برای اشتغالزایی است که می تواند نقش به سزایی در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا کند.

وی یادآور شد:در گذشته نیز اقدامات مثبتی در این شهرستان اجرایی و عملیاتی شده اما از نظر ما همچنان با نقطه مطلوب فاصله داریم و کاهش هرچه بیشتر این فاصله و پیمایش صحیح آن تا حصول اهداف مورد نظر با عنایت به همراهی شایسته مردم با نظام و دولت امکان پذیر خواهد بود و ما نیز به نوبه خود با اختیاراتی که از آن برخوردار هستیم،در چارچوب های قانونی  از هیچ اقدام سازنده ای دریغ نخواهیم کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار