نانوایان حق استفاده ازنمک غیرمجاز را ندارند/بازرسی ها ادامه میابد

حسن میرزایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به رصد فعالیت نانوایی ها در شهرستان ورامین اظهار داشت: تیم های بازرسی همواره بر روند تولید نان در نانوایی های سطح شهر ورامین نظارت می کنند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین افزود: نان نقش مهمی را در سبد غذایی مردم دارد و به همین خاطر رعایت اصول بهداشتی و تولید نان سالم باید با جدیت مورد توجه قرار بگیرد.

وی با اشاره به این نکته که نانوایان ملزم به رعایت اصول بهداشتی برای تولید نان هستند، ادامه داد: نانوایان نباید از نمک های غیر مجاز در تولید نان استفاده کنند و در صورت مشاهده برخورد می شود.

میرزایی با تأکید بر تشکیل کارگروه آرد و نان شهرستان ورامین برای پیگیری مشکلات این حوزه بیان داشت: کارگروه آرد و نان شهرستان ورامین نیز جلسات هماهنگی را با حضور اعضای این کارگروه برای حل مشکلات و همیاری بیشتر در این حوزه برگزار می کند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین متذکر شد: روند بازرسی از واحدهای نانوایی شهرستان ورامین از سوی بازرسان ادامه پیدا می کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار