راه اندازی رشته های پزشکی در ورامین نیازمند توسعه امکانات است

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این نکته که راه اندازی مجتمع آموزش عالی سلامت در ورامین یک دستاورد مهم و بزرگ بود، اظهار داشت: برای راه اندازی مجتمع آموزش عالی سلامت و استقرار یک دانشگاه دولتی در ورامین، تلاش های بسیاری صورت گرفت.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی افزود: استقرار مجتمع آموزش عالی سلامت در ورامین به عنوان یک دستاورد مهم در حوزه بهداشت و درمان محسوب می شود.

وی با اشاره به ضرورت ارتقای وضعیت بهداشتی و درمانی منطقه ادامه داد: راه اندازی مجتمع آموزش عالی سلامت و ورود دانشجویان در رشته های مختلف می تواند به بهبود وضعیت بهداشت و درمانی شهرستان ورامین کمک کند.

نقوی حسینی با تأکید بر این نکته که مجتمع آموزش عالی سلامت در اول راه قرار دارد، بیان داشت: مجتمع آموزش عالی سلامت در گام اول نمی تواند رشته های پزشکی را راه اندازی کند و این مهم نیازمند گسترش امکانات و تجهیز هر چه بیشتر این مجتمع است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: ظرفیت های خوبی در شهرستان ورامین وجود دارد و باید مسئولان شهرستانی نیز وارد عمل شده و با ارتقای زیرساخت ها و تجهیز مجتمع آموزش عالی سلامت، زمینه راه اندازی رشته های پزشکی را فراهم آورند.

وی بیان داشت: امیدواریم طی سال های آینده زمینه های لازم برای راه اندازی رشته های پزشکی در مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین فراهم آید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار