X بستن تبلیغات
5. Fixed

بی مهری ادارات شبستر به مباحث ساماندهی امور جوانان ادامه دارد

به گزارش خبرنگار مهر،در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که صبح دوشنبه با حضور اندک کارشناسان ذیربط برگزار شد  کارشناس امور جوانان اداره شبستر ضمن انتقاد از عدم حضور اکثر کارشناسان ذیربط گفت: موضوع غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان از مهمترین و موثرترین مسائلی است که بایستی بیش از پیش مورد توجه دستگاههای فرهنگی و اجتماعی قرار گیرد.

ناهید روبین تن افزود: غنی سازی اوقات فراغت از موضوعات کلیدی و پایه ای در پیشگیری از مشکلات اجتماعی است لذا مسئولین باید تمامی تلاش خود را برای تامین زیرساختهای فرهنگی برای گسترش تفریحات و نشاط عمومی سالم به وجود بیاورند.

وی از ایجاد پورتال اوقات فراغت خبر داد و ضمن تشریح آن از کارشناسان و مسئولان خواست از این به  بعد عملکرد حوزه فراغت خود را در این پورتال ثبت نمایند.

رئیس اداره ورزش و جوانان تسوج نیز در این جلسه ضمن تاکید برجایگاه ورزش در شبستر گفت: شهرستان شبستر به لحاظ جایگاه ورزش و امکانات و به لحاظ فرهنگ منطقه دارای جایگاه ویژه ای است، لذا عملکرد دستگاههای اجرایی شهرستان در امرغنی سازی اوقات فراغت باید متناسب با فعالیت آنان بوده تا این شهرستان به جایگاه ویژه خود دست یابد.

رضا شیخ یوسفی با ارایه عملکرد سال گذشته اداره ورزش و جوانان شبستر در برگزاری همایش های پیاده روی گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام گرفته، در سال جاری شاهد  همایش پیاده روری در سطح شهرها و روستاهای این شهرستان خواهیم بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار