اقلام ضروری برای ماه مبارک رمضان آماده توزیع است

محمد اسدی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: امسال برابر تنظیم بازار ماه مبارک رمضان تمهیداتی انجام شده که نسبت به تنظیم قیمت های محصولات کشاورزی ارائه شده، قیمت ها به تعادل و پایداری برقرار خواهد شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اهر افزود: قیمت گوشت مرغ منجمد که در راستای اجرای طرح ضیافت الهی برای شهرستان اهر ۴۰ تن سهمیه توسط پشتیبانی امو دام آذربایجان شرقی در نظر گرفته شده که ارزانتر از بازار است.

وی ادامه داد: همچنین برای ماه مبارک رمضان سهمیه ۵۰ تنی شکر برای شهرستان اهر به قمت ۲۳۰۰ تومان با برنامه ریزی های انجام شده جهت تنظیم بازار در قالب طرح ضیافت برای مصارف خانواده ها، تهیه و در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

اسدی اضافه کرد: در راستای تنظیم بازار در ماه رمضان، گوشت قرمز منجمد به قیمت ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان توسط دفتر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان جهت مصرف عموم در فرورشگاه ها قابل عرضه خواهد بود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اهر در پایان یادآور شد: در صورت نیاز و تقاضای فرورشگاه ها و مدیران عامل شرکت های تعاونی جهت تنظیم بازار خرید گوشت قرمز منجمد و توزیع آن در ماه مبارک رمضان به قیمت ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش خواهد رسید.

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار